Twórczość Doroty Nowak z 3a
Dodane przez Anna-P dnia Kwiecień 08 2013 21:38:35
Coffee Planet we Wrocławiu to wyjątkowa klubokawiarnia z tęczowym logiem, która nie tylko serwuje pyszną kawę za dnia i dobrą muzykę po zmroku, ale też udostępnia swoją przestrzeń ciekawym inicjatywom. Od 08.03 można w niej oglądać wystawę twórczości uczennicy z kl 3a (i fakultetu z historii sztuki!!!) Doroty Nowak, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie zorganizowanym podczas imprezy "Weź się powieś".Główną nagrodą jest...


Rozszerzona zawartość newsa
Coffee Planet we Wrocławiu to wyjątkowa klubokawiarnia z tęczowym logiem, która nie tylko serwuje pyszną kawę za dnia i dobrą muzykę po zmroku, ale też udostępnia swoją przestrzeń ciekawym inicjatywom. Od 08.03 można w niej oglądać wystawę twórczości uczennicy z kl 3a (i fakultetu z historii sztuki!!!) Doroty Nowak, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie zorganizowanym podczas imprezy "Weź się powieś".
Główną nagrodą jest miesięczna wystawa jej lalek w Coffee Planet. Prace plastyczne Doroty wiszą także na korytarzu szkolnym koło sali nr 8 -warto je obejrzeć. Więcej o wernisażu, Dorocie i jej pasjach będzie można przeczytać w kolejnej "Pandorze", która ukaże się po Świętach na stronie internetowej szkoły.