Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Maj 20 2019 12:44:40
Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Wiadomości
Forum
Kontakt
Szukaj
FAQ
Download
GALERIE ZDJĘĆ
DYREKTORZY
ABSOLWENCI
PAPYRUS
30 lecie szkoły
RODO
INFORMACJE DLA RODZICÓW

LOGOWANIE DO DZIENNIKA

DYŻURY DLA RODZICÓW

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI

PRoLOG
REKRUTACJA

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

Poradnik kandydata

Regulamin rekrutacji

Informacje o szkole
PODRĘCZNIKI kl. 1 - 2018/19


PODRĘCZNIKI kl. 2 - 2018/19


PODRĘCZNIKI kl. 3 - 2018/19
TELEFONY

SZCZEGÓLNE PAMIĄTKI
LINKI

Wśród najlepszych polskich matematyków
Osiągnięcia
W czwartek 10 stycznia 2008r. odbył się konkurs matematyczny „Kwadratura koła”. Wzięło w nim udział 26 uczniów klas I, II, III. Głównym celem konkursu jest propagowanie matematyki oraz sprawdzenie swoich wiadomości przez każdego ucznia. Konkurs „Kwadratura koła” organizowany jest, co roku przez Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Ścieżki Nieskończoności w Mińsku Mazowieckim.
Najlepszym zawodnikiem w szkole okazał Jacek Sienniak z 2D. I miejsce w Powiecie Głogowskim, 4 miejsce w Województwie Dolnośląskim i 48 miejsce w kraju. W konkursie tym wzięło udział około 20 tys. uczniów z całej Polski.

Gratulujemy Jackowi znalezienia się w krajowej czołówce matematycznej a Pani Annie Pieńkowskiej-Piwko wspaniałego ucznia.
Przedsiębiorcy na medal
OsiągnięciaW Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II odbył się 8. kwietnia finał II Powiatowego Konkursu MŁODY PRZEDSIĘBIORCA pod patronatem Starosty Powiatu Głogowskiego, PKO Bank Polski S.A. i BZ-WBK.
Nasi reprezentanci Marcin Urbanowicz i Piotr Brysik z IIC zajęli odpowiednio II i III miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy jak najlepszego wykorzystania tej wiedzy w przyszłości. Świat zawsze należał do przedsiębiorczych! I tak jest dzisiaj.
Mistrz roweru !
Osiągnięcia
Piotrek Markowicz z IIA nie tylko dobrze się uczy ale równie rewelacyjnie jeździ na rowerze. W GRAND PRIX Wielkopolski - Cross Duathlon Dąbrowice 2008 zdobył III miejsce w klasyfikacji ogólnej i I miejsce w kategorii Juniorów.

19. kwietnia wystartuje na Mistrzostwach Polski "Cross Duathlon" w Poznaniu a już we wrześniu 2008 najprawdopodobniej w Mistrzostwach Świata w Duathlonie w Rimini we Włoszech.

Tomek specjalizuje się w kolarstwie szosowym oraz górskim (MTB) a także w Duathlonie. Jego opiekunem jest nasz nauczyciel wychowania fizycznego - trener kolarstwa Eugeniusz Niemiec.

Gratulujemy zdobytych do tej pory laurów i życzymy powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów!!!

To nie jest zwykły PIONEK !!!
OsiągnięciaPiotrek Brodowski z III B przygotowuje się aktualnie do matury, ale też regularnie grywa w ogólnopolskich turniejach szachowych. Na ostatnim turnieju "MIĘDZY WIEŻAMI" w Dzierżoniowie zajął III miejsce uzyskując 8,5pkt z normą 2426 w rankingu mistrzowskim. Jest to wynik wysoki i pokazujący, że talent naszego mistrza wykryty jeszcze w szkole podstawowej nadal się rozwija.

Gratulujemy i życzymy tylko przewidywalnych sytuacji i rozstrzygających ruchów!

POLSKIE ŚLADY NA PARYSKIM BRUKU
KulturaA oto zdjęcia z wycieczki klasy Ia do Paryża ( 25-30.03). Wycieczka
była zatytułowana : "POLSKIE ŚLADY NA PARYSKIM BRUKU" . Prezentujemy zdjęcia z dwóch takich miejsc : grób Chopina na cmentarzu Pere Lachaise i Biblioteka Polska, w której znajduje się Muzeum Mickiewicza.


Konkurs geograficzny wygraliśmy !
OsiągnięciaPiotrek Markowicz z IIA zajął I miejsce a Klaudia Drogosz (IIB) II miejsce
w finale Powiatowego Konkursu Geograficznego Szkół Ponadgimnazjalnych
pod Patronatem Starosty Powiatu Głogowskiego.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi Pani Krystynie Zawadzkiej,
która uczy nas jak orientować się w dzisiejszym świecie.
Najlepszy spektakl
Kultura14 marca 2008 grupa uczniow z II LO zdobyla I MIEJCE w Powiatowym Przeglądzie Spektakli o tematyce profilaktycznej, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury.
Oto lista naszych artystów, ktorzy się do tego przyczynili:


Pani Joanna Lehman - reżyser całości, wykonacy; Paulina Kłonis, Piotr Guzikowski, Daniel Horoszczak, Karolina Zabawa, Sandra Piotrowska, Iza Surlas, Anna Szewców, Magda Rosenberger(akustyka), Kasia Syguła (światła).
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Dziękujemy za odwiedziny
Drzwi OtwarteWielu z Was drodzy gimnazjaliści odwiedziło nasze liceum w czasie marcowych Drzwi Otwartych. Mamy nadzieję, że Wam się spodobało i teraz już nie macie wątpliwości. My zresztą też. Od września możemy być razem - wystarczy tylko chcieć! Pozdrawiamy i czekamy na podania.Zwycięstwo w Konkursie Ekologicznym !
OsiągnięciaW poniedziałek 14 maja nastąpiło rozstrzygnięcie VI Powiatowego Konkursu Ekologicznego, w którym corocznie zajmowaliśmy wysokie miejsca. W tym roku nasza drużyna prowadzona przez panie Barbarę Karolczak i Jolantę Kubiak okazała się najlepsza. Oprócz nagród indywidualnych i dyplomów szkoła otrzymała bon nagrodowy wartości 2000 złotych i wkrótce w gabinecie biologicznym pojawi się nowy komputer, który będzie umilał życie wszystkim zgłębiajacym tajniki ekologii i nie tylko.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie i dziękujemy!
Strona 42 z 42 << < 39 40 41 42
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NASZ PATRON


WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

NASZE STRONY


WYDARZENIA
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010-2011Dzień Chłopaka 2010
2,141,935 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005