Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Wrzesień 22 2018 15:43:47
Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Wiadomości
Forum
Kontakt
Szukaj
FAQ
Download
GALERIE ZDJĘĆ
DYREKTORZY
ABSOLWENCI
PAPYRUS
30 lecie szkoły
RODO
INFORMACJE DLA RODZICÓW

Obowiązek Informacyjny (RODO)

DYŻURY DLA RODZICÓW

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI

REKRUTACJA

Poradnik gimnazjalisty

Regulamin rekrutacji

Informacje o szkole
PODRĘCZNIKI kl. 1 - 2018/19


PODRĘCZNIKI kl. 2 - 2018/19


PODRĘCZNIKI kl. 3 - 2018/19
TELEFONY

SZCZEGÓLNE PAMIĄTKI
LINKI

Błogosławieństwa z Rzymu
Wydarzenia
Ks. dr Artur Żuk ukończył nasze liceum w 1992 roku i wybrał drogę duchowego rozwoju specjalizując się w nauce Koscioła. Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy pisze do szkoły a przy okazji Jubileuszu stara się o specjalne błogosławieństwa u Papieża. To dzięki niemu otrzymaliśmy w dziesiątą rocznicę działalności szkoły błogosławieństwo od Jana Pawla II a obecnie, na dwudziestolecie od Benedykta XVI.
Serdecznie dziękujemy Księże Arturze za pamięć o szkole i troskę w modlitwach za tych, którzy może nawet jeszcze o Tobie nie słyszeli.. Życzymy Ci wszelkich łask Bożych. Bóg zapłać!


TO JUŻ W SOBOTĘ !!!
wydarzenia szkolneTragiczna wrześniowa rocznica
Wydarzenia1. września 1939 roku dzieci i młodzież idące do szkoły "witały" samoloty wroga. Nasz poczet sztandarowy i delegacja uczniów wzięłi udział w obchodach tragicznej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystości odbyły się dziś pod pomnikiem Koalicji Antyhitlerowskiej w Parku Slowiańskim. Wzięli w nich udział reprezentanci organizacji społecznych, kombatanci, mieszkańcy miasta, władze miejskie i powiatowe. Przemówienie wygłosił przewodniczący Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych - Czesław Żyła.

Znowu jesteśmy razem !!!
WydarzeniaWakacje były piękne, ale wszystko co piękne szybko się kończy. Za to dzisiaj rozpoczął się kolejny - także piękny - etap w naszym życiu. Pierwszoklasiści mają przed sobą nową życiową przygodę a trzecioklasiści niechybnie zbliżającą się maturę. Drugoklasiści mają w tym roku "osiemnastki" na karku, to lepiej nie mówić. A nauczyciele i pozostali pracownicy jak zwykle, kolejny rok niełatwej ale przeciez pozytecznej i ciekawej pracy. Rodzice trochę zmartwień i oby mniej siwych włosów.
Szkoła jako całość ma w tym roku Jubileusz XX-lecia i zaczynamy trzecią dekadę działalności. Będzie to więc rok pod każdym względem wyjątkowy.
Wszystkim życzymy szczególnego powodzenia w osiąganiu małych i dużych sukcesów!


POEZJOBRANIE w Głogowie
WydarzeniaMiejski Ośrodek Kultury i Głogowskie Stowarzyszenie Literackie, przygotowując się do wrześniowego Weekendu Qlturalnego w okolicach poezji, zaprasza wszystkich lokalnych poetów, bez względu na wiek, dorobek i osiągnięcia artystyczne, do zaangażowania się w „POEZJOBRANIE" czyli Głogowskie Prezentacje Poetyckie”. Zainteresowani proszeni są o nadesłanie 3 (trzech) utworów poetyckich, o dowolnej tematyce, do dnia 24 sierpnia 2008r., na adres: glostol@wp.pl lub w wersji papierowej dostarczenie ich do sekretariatu Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie, pl. Konstytucji 3 Maja 2.

Podręczniki na rok szkolny 2008/2009
WydarzeniaZaraz połowa sierpnia, czas zacząć mysleć o szkole, co czasem może być nawet przyjemne, wszystko zależy od sposobu patrzenia. Radzimy zajrzeć do tego newsa aby dowiedzieć się jakie podręczniki należy zakupić na ten rok szkolny.
Marta koronowana !!!
WydarzeniaJuż od dawna było wiadomo, że coś się wydarzy. Kiedy Marta Marciszak (IIIB) został Miss Dolnego Śląska wszyscy oczekiwaliśmy jeszcze więcej. I okazało się, że spośród 28. finalistek konkursu Marta została II WICEMISS POLSKI. To ogromny sukces, a dla nas powód do dumy. Gratulujemy Marcie i życzymy powodzenia !!!
Ogłoszenie
WydarzeniaDyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie informuje, że
rozstrzygnięto przetarg na "wymianę instalacji burzowej wraz z położeniem
nawierzchni z kostki brukowej od strony zachodniej budynku II Liceum
Ogólnokształcącego w Głogowie, przy ul. Daszyńskiego 15."
ZAPROSZENIE NA STACHURIADĘ 2008
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zaprasza w dniach 11-13 lipca 2008 do Grochowic na imprezę rekreacyjną o charakterze poetycko - muzycznym "Stachuriada" pod patronatem Pani Ewy Drozd - Posła na Sejm RP, Pana Jacka Protasiewicza - Posła do Parlamentu Europejskiego, Pana Marka Łapińskiego - Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Pani Anny Brok - Starosty Powiatu Głogowskiego oraz Pani Haliny Fendorf - Wójta Gminy Kotla.

(www.kotla.pl)

Program czytaj więcej

Lista przyjętych do szkoły
WydarzeniaKomisja Rekrutacyjna powołana przez Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie zakończyła pierwszy etap procesu rekrutacji kandydatów do II LO. Bardzo proszę uczniów przyjętych do II LO w wyniku I-szego etapu rekrutacji o pilne potwierdzenie w sali nr1 woli podjęcia nauki.

Aby zobaczyć listę czytaj więcej....
WITAMY WAKACJE !!!
WydarzeniaWręczanie nagród i dyplomów za naukę i osiągnięcia trwało ponad pół godziny! Po corocznym podsumowaniu, które wypadło nadzwyczaj dobrze rozpoczęły się kolejne wakacje. Wszystkim uczniom i nauczycielom podziękowano za wiele pracy i wysokie wyniki, rodzicom za opiekę. Dyrekcji i pracownikom szkoły dziękujemy za wzorowy i spokojny nadzór nad wszystkim. Udajemy się na bezpieczne wakacje, żeby we wrześniu do odmnienionej szkoły wrócić z nową energią i rozpocząć jej następne dwudziestolecie!


Strona 39 z 41 << < 36 37 38 39 40 41 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NASZ PATRON


WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

NASZE STRONY


WYDARZENIA
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010-2011Dzień Chłopaka 2010
1,906,696 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005