Strona główna · Artykuły · Wiadomości · Szukaj Marzec 23 2019 01:59:29
Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Wiadomości
Forum
Kontakt
Szukaj
FAQ
Download
GALERIE ZDJĘĆ
DYREKTORZY
ABSOLWENCI
PAPYRUS
30 lecie szkoły
RODO
INFORMACJE DLA RODZICÓW

LOGOWANIE DO DZIENNIKA

DYŻURY DLA RODZICÓW

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI

REKRUTACJA

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych

Poradnik kandydata

Regulamin rekrutacji

Informacje o szkole
PODRĘCZNIKI kl. 1 - 2018/19


PODRĘCZNIKI kl. 2 - 2018/19


PODRĘCZNIKI kl. 3 - 2018/19
TELEFONY

SZCZEGÓLNE PAMIĄTKI
LINKI

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych
wydarzenia szkolneMiędzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych zainicjowany został w 1999 roku przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotek Szkolnych (International Association of School Libriarianship – IASL). Odbywa się od tego czasu co roku w czwarty poniedziałek października. W naszej szkole obchodzony był po raz pierwszy 20 października 2008 roku.


Tego dnia na czytelników naszej biblioteki czekało wiele atrakcji:
· Ogłoszono i rozstrzygnięto konkurs „Dwa pytania”. Zwycięzcą okazał się Kacper Marek z II d. Gratulujemy!
· Odbyła się wystawa nowości bibliotecznych
· Opracowano gazetkę promująca MDBS
· Przeprowadzono kiermasz taniej książki
· Pobito rekord odwiedzin w bibliotece, tego dnia odwiedziło nas ok.90 osób.


W tygodniu poprzedzającym Święto przeprowadzono akcję „Uwolnij książki”, która przyczyniła się do wzbogacenia księgozbioru naszej biblioteki. Wszystkim darczyńcom
SPORT FUSION 2008


W tym roku we Francji (Renault-Chatteau) było sporo atrakcji: nocny przejazd do Paryża a potem TGV czyli pociąg, który pokonał 232km w 50 minut;) A prawdziwe atrakcje to : spływ kajakami na Loarze ( 10 km), wycieczka rowerowa do Chenonceau (35 km), judo, Las Fantazji ze wspinaczką po drzewach, gra we francuskie kule (petanque) no i oczywiście wieczorna integracja w sali zabaw. Jednego wieczoru każda ekipa przygotowywała potrawę narodową na kolację My zrobiliśmy żurek z jajkiem i kiełbaską, chleb ze smalcem ( ze skwarkami) i ogórkiem kiszonym, a najbardziej smakowały nasze kabanosy! I cukierki "Krówki" na deser!
Tegoroczną drużynę pilotowały Panie: Ewa Jeleń i Julita Pajkowska, które corocznie angażują się w organizację imprezy. Dziękujemy i czekamy na jeszcze !!!

Więcej zdjęć - kliknij "Cztaj więcej"...
Wspomnienia z Rajdu Integracyjnego


Tegoroczny Rajd Integracyjny klas I mamy już za sobą. Wędrowaliśmy od rana trzema trasami (po 2 klasy). Po południu spotkaliśmy się w ruinach Starego Książa. Były konkursy i zabawy, które wygrała klasa Ia (na zdjęciu)
Zapraszamy rodziców na zebrania
Drzwi OtwarteZAPRASZAMY RODZICÓW KLAS III-cich na zebrania - KLIKNIJ TUTAJ
W Dniu Edukacji Narodowej
Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Uczniom, Rodzicom i Absolwentom - wszystkiego najlepszego, powodzenia w realizacji życiowych marzeń, osiągnięcia satysfakcji z nauki i pracy zawodowej oraz wielu edukacyjnych sukcesów - życzy Dyrektor Szkoły

Jubileusz w mediach...
WydarzeniaW trakcie przygotowań do obchodów XX - lecia II LO i Zjazdu Absolwentów głogowska TV MASTER nadała krótki program na ten temat. Warto wiedzieć, że dyrektorem programowym jest Artur Dembowiak (1992) a pracują tam lub pracowali już inni nasi absolwenci, jak Magda Podsiadła (2000) prowadząca program informacyjny. Dziękujemy za zamieszczanie informacji o szkole!


Zwycięstwo "SMERFÓW"
WydarzeniaDzisiaj był ważny dzień dla "pierwszaków", bo dzięki przygotowanym przez klasę IID OTRZĘSINOM zostali mianowani uczniami II LO. OTRZĘSINY mają jak co roku, kolejnym "młodym adeptom" naszej szkoły pomóc w zrzuceniu z siebie "gimnazjalnego ducha", aby więcej nie ciążył nad ciałem. Zwyciężyły "smerfy" i one za rok będą organizować inicjację kolejnego rocznika. Gratulujemy wszystkim pierwszakom na nowej drodze życia!Pamiątka ze Zjazdu
Wydarzenia
Takie zdjęcie wykonane w czasie spotkań w szkole 20 września jest dostępne na papierze w zakładzie fotograficznym P.U.H.FOTO-COLOR BIAŁĘCCY przy ul Jedności Robotniczej. Zdjęcie jest na tyle duże i wyraźne, że każdy bez problemu może się na nim rozpoznać. Cena niska ogólnodostępna (chyba 5 zł), możliwy format do A4.
Polecamy!
Gościliśmy naszych absolwentów!
WydarzeniaW dziale "Czytaj więcej" pojawiły się już pierwsze zdjęcia ze zjazdu absolwentów obejmujące spotkania w klasach, sadzenie dębów i wykonanie zdjęcia wspólnego. Powiększona wersja zdjęcia "z drabiny" jest dostępna w zakładzie fotograficznym FOTO COLOR przy ul. Jedności Robotniczej u p. Białęckiego.
Błogosławieństwa z Rzymu
Wydarzenia
Ks. dr Artur Żuk ukończył nasze liceum w 1992 roku i wybrał drogę duchowego rozwoju specjalizując się w nauce Koscioła. Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy pisze do szkoły a przy okazji Jubileuszu stara się o specjalne błogosławieństwa u Papieża. To dzięki niemu otrzymaliśmy w dziesiątą rocznicę działalności szkoły błogosławieństwo od Jana Pawla II a obecnie, na dwudziestolecie od Benedykta XVI.
Serdecznie dziękujemy Księże Arturze za pamięć o szkole i troskę w modlitwach za tych, którzy może nawet jeszcze o Tobie nie słyszeli.. Życzymy Ci wszelkich łask Bożych. Bóg zapłać!


TO JUŻ W SOBOTĘ !!!
wydarzenia szkolneStrona 39 z 42 << < 36 37 38 39 40 41 42 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NASZ PATRON


WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

NASZE STRONY


WYDARZENIA
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2010-2011Dzień Chłopaka 2010
2,068,554 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion © 2003-2005